Centrum likwidacji szkód:
661 403 863; 32 218 04 23
 
Pomoc drogowa:
609 820 785; 603 052 061
Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania w Tychach

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania w Tychach

Tylko w Auto-Centrum możesz skorzystać z nowoczesnych metod usuwania szkód. Innowacyjne naprawy, bezinwazyjne usuwaniewgnieceń. Bez szpachlowania, lakierowania czy wymiany uszkodzonych elementów. Za to z zachowaniem oryginalnego lakieru i dużo taniej niż przy użyciu tradycyjnych metod! Powierz swój samochód profesjonalistom z Auto-Centrum – w zamian nie tylko unikniesz zbędnych kosztów - zyskasz też na wartości swojego auta. Zgłoś się do nas – zrobimy oględziny i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie, bo każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Gradobicie? Nieudane parkowanie? Kolizja?

Jeśli w obszarze wgniecenia nie ma uszkodzenia powłoki lakierowej w krótkim czasie możemy sprawić, że Twój samochód znów będzie wyglądał jak nowy.

W bezlakierowym usuwaniu wgnieceń stosuje się dwie metody: masowanie blachy od wewnątrz w celu przywrócenia jej poprzedniego kształtu oraz bezinwazyjne wysysanie. W obu kluczowe są umiejętności specjalisty, który usuwa szkodę, jego wyczucie, precyzja, doświadczenie i… miłość do samochodów.  

Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich czterech kółek - przyjedź do nas! Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie! Naprawiasz samochód w naszym zakładzie i zyskujesz na jego wartości rynkowej. Auto-Centrum – tu się opłaca.

Ostatnie artykuły

Centrum Likwidacji Szkód w Tychach

Miałeś wypadek lub kolizję drogową? Zgłoś szkodę u nas! Załatwimy...

Pomoc drogowa - Tychy

Potrzebujesz pomocy drogowej? Zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze,...

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania...

Tylko w Auto-Centrum możesz skorzystać z nowoczesnych metod usuwania szkód....

Kategorie